Ми є офіційними представниками компанії Yakar Kardesler

В сучасних економічних реаліях будівельним компаніям стало невигідно тримати у себе велику кількість техніки, яка більшу частину часу простоює, ніж використовується за призначенням.

В Європі давно відомий більш ефективний метод – оренда будівельного устаткування. Завдяки цьому невеликі будівельні бригади можуть проводити роботи дешевшим і ефективним способом. Навіщо витрачати чималі гроші на покупку техніки, якщо її можна взяти на прокат?

Мини погрузчик Bobcat S220
Про нас

Фахівці запевняють, що на сьогоднішній день, через високі ціни на інструмент, оренда стає рятівною соломинкою. Більш того, використання найсучаснішої будівельної техніки дозволить зменшити терміни виконання робіт і поліпшити їх якість.

Одним з небагатьох підприємств в місті Київ, що надають таку послугу, є компанія «Астілс».

Підприємство здає в прокат виключно оригінальне обладнання від відомих світових виробників – Wacker (Німеччина), Belle Group (Великобританія), Barikell (Італія), Bobcat (США), а також продукцію німецьких концернів Lissmac, Ammann, Whiteman.

Оренда будівельне обладнання на термін більше 7 днів зі 10% знижкою

«Астілс» пропонує вам максимально вигідні умови оренди стройоборудованія і будівельної техніки в Києві за мінімальною ціною!